Випадкове фото

Останні новини

10.11.2014
Он-лайн замовлення друку фото

У нас з’явилася нова послуга — замовлення друку фото он-лайн, з можливістю доставки. Детальніше
12.02.2013
Представлений компактний проектор з можливостями відеокамери, фотоапарата і медіаплеєра

Компанія Aiptek представила новинку — універсальний пристрій, орієнтоване на використання в подорожах, яке поєднує в собі одночасно три гаджета: фотоапарат, відеокамеру і … Детальніше
07.02.2013
Canon EOS 70D – нова дзеркальна камера з Wi-Fi

Компанія Canon оголосила про випуск нової дзеркальної фотокамери EOS 70D. Новинка побудована на зв’язці 20.2-Мп сенсора CMOS APS-C і 14-бітного процесора DIGIT 5. Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Які фото вам найбільше подобається роздивлятися у сімейних альбомах?Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк здійснюється на плотері Epson 9890 з максимальною шириною друку 1118 mm та роздільною здатністю - 2880х1440 dpi.

Чорнила, що використовуються розроблені для високоякісного друку фотозображень. У принтері мається вісім кольорів: традиційні для поліграфії чорний, жовтий, блакитний, пурпурний і додатково світло-пурпурний, світло-блакитний, а також два нейтральних кольори: сірий і світло-сірий.

Дані чорнила характеризуються великою світлостійкістю і багаторічним строком гарантії: очікуваний час життя відбитку складає понад 75 років для кольорового зображення та понад 100 років – для чорно-білого.

В наявності завжди є папери з різними видами покриття: матовий, напівматовий, глянцевий. Також можливий друк на самоклейці.

Особливо хочемо звернути Вашу увагу на можливість друку на натуральному холсті, що стовідсотково імітує малярське полотно.